O mně

Jmenuji se Kateřina Dvořáková a pocházím z Blanska. Svůj první kurz na klasickou masáž jsem absolvovala v Brně v roce 2004. Později jsem odcestovala do Londýna a v letech 2005-2009 jsem pracovala v masážních a kosmetických salonech s rodilými Thajkami, od kterých jsem se postupně učila jejich hmaty a techniku masáže. V roce 2006 jsem tady získala certifikát na tradiční Thajskou masáž.

V tomto roce jsem také navštěvovala London School of Beauty and Make-up a úspěšně  získala certifikát Beauty Therapist Level 2: manikúra, pedikúra, kosmetika – ošetření pleti, depilace voskem a kurz líčení. Kurz kosmetiky vedla majitelka školy a světoznámá vizážistka Beryl Barnard – spolupracovala s takovými celebritami jako např.:  David Bowie, Kate Winslet a Natalia Imbruglia.

V roce 2009 jsem se vrátila do České republiky a později po mateřské dovolené jsem si otevřela svůj masážní Salon Katrina. Protože se ráda vzdělávám ve svém oboru, v roce 2016 jsem absolvovala další kurz, a to na ruční lymfatickou masáž,  pod vedením Eriky Hubelové na Masérské a trenérské škole Romana Šimáčka v Brně. I do budoucna plánuji rozšíření svých znalostí a dovedností, abych mohla nabídnout svým zákazníkům, co nejkvalitnější služby.